Series
Ratings
188
저스트 메이크업Rated ★ 4.0

Chainsaw ManRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 4.0
Head Over HeelsRated ★ 3.0
More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
아깨비의 과학여행Rated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
JeongnyeonRated ★ 4.0
The Judge from HellRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
ChobitsRated ★ 3.0
Adolescence MedleyRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 4.5