Series
Ratings
93
SuitsRated ★ 3.5
The Beast in MeRated ★ 3.5
The Lincoln Lawyer Season 3Rated ★ 3.5
The Lincoln Lawyer Season 2Rated ★ 3.5
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 3.5
The Lincoln Lawyer Season 4Rated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0
UntamedRated ★ 2.5
The SpyRated ★ 3.5
Dept. QRated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 3Rated ★ 3.5
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.5
JigsawRated ★ 2.5
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0