Series
Ratings
14
Digimon AdventureRated ★ 0.5
The SimpsonsRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
PianoRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 1.5
Bad GuysRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
War of MoneyRated ★ 3.5

My Love From Another StarRated ★ 3.0
BrainRated ★ 2.5