Series
Ratings
137
See You Tomorrow at the Food CourtRated ★ 4.0
Food for the SoulRated ★ 3.0
Super CubRated ★ 4.5
Flying WitchRated ★ 4.5
il sole penetra le illusioniRated ★ 3.0
Shūmatsu Train Doko e Iku?Rated ★ 3.5

Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Ascendance of a BookwormRated ★ 4.5
Ascendance of a BookwormRated ★ 4.0
Kiyo in Kyoto: From the Maiko HouseRated ★ 4.5
Ascendance of a BookwormRated ★ 4.5
ShyRated ★ 3.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.0
Princess PrincipalRated ★ 3.5
LBX GirlsRated ★ 3.0
Yuki Yuna Is a Hero Churutto!Rated ★ 4.5
The IDOLM@STER Cinderella Girls: U149Rated ★ 4.5
World Dai StarRated ★ 4.0
Umamusume: Pretty Derby Road to the TopRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0