Series
Ratings
56
A Breeze of LoveRated ★ 4.0
My Bias is Showing!Rated ★ 3.5
Jazz for TwoRated ★ 3.0
Match PlayRated ★ 4.0

Love for Love's SakeRated ★ 3.5
A Shoulder to Cry OnRated ★ 3.0
Follow The WindRated ★ 3.5
XO, Kitty Season 2Rated ★ 3.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 5.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Love ScoutRated ★ 4.5
The Princess RoyalRated ★ 3.5
Just DanceRated ★ 5.0
The Deliberations of LoveRated ★ 3.5
Best MistakeRated ★ 3.0
Be My BoyfriendRated ★ 3.0