Series
Ratings
94
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0

Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Boo, BitchRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
The PoliticianRated ★ 3.0
The PoliticianRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
The OrderRated ★ 3.0
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 3.5
The Dragon PrinceRated ★ 3.5