Series
Ratings
45
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
EXchange Season 3Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 4Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
2002 World Cup Lee Kyung-kyuga GandaRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
The Shop next to the bestRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Money Heist Season 5Rated ★ 4.5
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Traces of LoveRated ★ 4.0
Damn Good CompanyRated ★ 4.0