Movies
Ratings
1528
The Expendables 3Rated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.5
Night Train to LisbonRated ★ 4.5

Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0

SicarioRated ★ 4.0

The RevenantRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
SpectreRated ★ 4.0

Inside MenRated ★ 4.0
The ForgerRated ★ 3.0
Danny CollinsRated ★ 3.5
Our Summer in ProvenceRated ★ 4.0
The GiftRated ★ 3.5
Self/lessRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5

Untouchable LawmenRated ★ 3.0

OfficeRated ★ 2.5

The SuspectRated ★ 3.5