Titles you rated
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 1.5
HawkeyeRated ★ 2.5
Ms. MarvelRated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
UnframedRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 2.0
Chief KimRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5

Demon SlayerRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0

Nodame CantabileRated ★ 4.0