Series
Ratings
51
Wonder ManRated ★ 4.0
IronheartRated ★ 2.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
Agatha All AlongRated ★ 3.5
EchoRated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 3.5
I Am Groot Season 2Rated ★ 3.0
Secret InvasionRated ★ 2.5
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.5
Ms. MarvelRated ★ 2.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 3.5
Marvel's RunawayRated ★ 2.0
Cloak & DaggerRated ★ 2.0
HawkeyeRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
HelstromRated ★ 2.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5