Titles you rated
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0

Tidal WaveRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0

Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0

PunchRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0

Spirited AwayRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0

Ode to My FatherRated ★ 4.5

WhiplashRated ★ 1.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0

MasqueradeRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0