Movies
Ratings
279
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5

Miss GrannyRated ★ 3.0

YesterdayRated ★ 3.0
Get SmartRated ★ 3.0
OnwardRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.5

Knives OutRated ★ 5.0

The King's LettersRated ★ 0.5
Frozen IIRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0

ExitRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
The MistRated ★ 3.5
Book ClubRated ★ 3.5

Shrek 2Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0