Series
Ratings
437
The PoliticianRated ★ 3.5
The PoliticianRated ★ 4.0

WITCH WATCHRated ★ 3.0
Cinderella ClosetRated ★ 2.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
DearestRated ★ 4.0
My Melody & KuromiRated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
The Lady's CompanionRated ★ 3.5
Kowloon Generic RomanceRated ★ 2.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.0
Older SisterRated ★ 3.5
Romantic KillerRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5