Movies
Ratings
153
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5

World War ZRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.5

SunnyRated ★ 4.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.5

The ThievesRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 4.0

Source CodeRated ★ 3.0
The RingRated ★ 2.5

Righteous TiesRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0