Movies
Ratings
404
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Charlotte's WebRated ★ 3.5
Born To SingRated ★ 3.0
Happy Feet TwoRated ★ 3.5
The Righteous ThiefRated ★ 2.5
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0
Mr. XXX-KisserRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 2.0
Between Love and HateRated ★ 3.5
The Boy from IpanemaRated ★ 2.0
HandphoneRated ★ 3.0
Doomsday BookRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 3.5
PapaRated ★ 3.5
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.5
The Gifted HandsRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 3.5

Everybody Has SecretsRated ★ 4.0

Tabloid TruthRated ★ 4.5