Titles you rated

Brush Up LifeRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 2.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.5
My FamilyRated ★ 5.0
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 2.0
Gintama°Rated ★ 3.5
Mr. OsomatsuRated ★ 2.5
Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
K-ON!Rated ★ 2.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.0

Haikyuu!!Rated ★ 5.0
DEATH NOTERated ★ 3.0

One Punch ManRated ★ 3.0
Dead Dead Demon's DededededestructionRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0