Series
Ratings
842
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
신인감독 김연경Rated ★ 4.0
A Hundred MemoriesRated ★ 2.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0

Oshi no KoRated ★ 3.5

Solo LevelingRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
GiantRated ★ 4.0

Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
OKITSURA: Fell in Love with an Okinawan Girl, but I Just Wish I Know What She’s SayingRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 2.0
Try: A Miracle in UsRated ★ 1.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
Lucky LouieRated ★ 4.5
RomeRated ★ 4.0
Desperate Mr. XRated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.0