Series
Ratings
31
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0

My Hero AcademiaRated ★ 3.5

Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0

One Punch ManRated ★ 5.0
Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0

Delicious GuysRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0