Series
Ratings
308
EBS Space SympathyRated ★ 4.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 2.0
The Art of SarahRated ★ 2.0
남극의 셰프Rated ★ 0.5
2 Days and 1 NightRated ★ 4.5

Attack on TitanRated ★ 4.5

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5

Attack on TitanRated ★ 4.5
Rookie CopsRated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Human From TodayRated ★ 1.5
SHOW ME THE MONEY 12Rated ★ 0.5
Sister's Slam DunkRated ★ 3.0
Kim Yu-na's Kiss & CryRated ★ 3.0
Burn to WinRated ★ 3.5
A Clean Sweep 2025Rated ★ 0.5
열린음악회Rated ★ 4.0