Titles you rated

Wednesday Season 2Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 5.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 4.0
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Poker FaceRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Lost RoomRated ★ 4.5

Reborn RichRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5