Series
Ratings
154
NANARated ★ 3.5
Ranma1/2Rated ★ 3.5

Skip and LoaferRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
Tulsa King Season 1Rated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
HawkeyeRated ★ 2.5
Moon KnightRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
My NameRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 3.0