Titles you rated
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 3.0
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5

House of CardsRated ★ 4.0

House of CardsRated ★ 4.5

House of CardsRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0