Series
Ratings
156
Kaguya-sama: Love Is War? OVARated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love Is War ~The Stairway to Adulthood~Rated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 3.5

HorimiyaRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.5

SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0

Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Daily Lives of High School BoysRated ★ 4.0

Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
The Dangers in My HeartRated ★ 4.5

Oshi no KoRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5