Titles you rated


A Taxi DriverRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5

Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5

SpellboundRated ★ 3.0

Miracle of Giving FoolRated ★ 3.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 2.5

A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5

AssassinationRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
Tokyo GirlRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 2.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5