Movies
Ratings
808
Don't Look UpRated ★ 3.0
Set It UpRated ★ 2.5

MariaRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.5
MaestroRated ★ 3.0
TarRated ★ 3.0
ShineRated ★ 3.0
Mothers' InstinctRated ★ 2.5
Swing VoteRated ★ 3.0
Diary of a ChambermaidRated ★ 2.5
The Theory of EverythingRated ★ 2.5
Nothing But the TruthRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0

Source CodeRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
DownfallRated ★ 3.0