Titles you rated
 Your Home is My BusinessRated ★ 5.0 Your Home is My BusinessRated ★ 5.0
  The Way of the HousehusbandRated ★ 5.0 The Way of the HousehusbandRated ★ 5.0
  Teasing Master Takagi-sanRated ★ 5.0 Teasing Master Takagi-sanRated ★ 5.0
  Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 5.0 Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 5.0
   My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0 My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0
  MIU404Rated ★ 4.0 MIU404Rated ★ 4.0
  My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0 My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
  Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0 Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
  Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0 Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
  5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 3.5 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
   UnnaturalRated ★ 5.0 UnnaturalRated ★ 5.0
  Meet Me After SchoolRated ★ 2.5 Meet Me After SchoolRated ★ 2.5
  Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0 Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
 Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0 Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
  We Married as a Job!Rated ★ 4.0 We Married as a Job!Rated ★ 4.0
 Traveler Season 1Rated ★ 5.0 Traveler Season 1Rated ★ 5.0
 Criminal MindsRated ★ 3.5 Criminal MindsRated ★ 3.5
  She Was PrettyRated ★ 3.0 She Was PrettyRated ★ 3.0
  Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.5 Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.5
  My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0 My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0