Movies
Ratings
375
LucyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 3.0
Le Grand ChefRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.0

QuickRated ★ 1.0

The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0

My Sassy GirlRated ★ 3.0
JawsRated ★ 2.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.0
The ExperimentRated ★ 2.5
CloverfieldRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 1.5
CrankRated ★ 3.0

Volcano HighRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 4.0