Series
Ratings
38
The Office Season 2Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0

Cowboy BebopRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5

House of CardsRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Mad MenRated ★ 5.0
Mad MenRated ★ 4.0
Mad MenRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Get DownRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 3.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0

House of CardsRated ★ 4.0