Movies
Ratings
178
WickedRated ★ 5.0

Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5

WonderlandRated ★ 3.0

SleepRated ★ 4.0

DreamRated ★ 2.5

The First Slam DunkRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5

12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5

ExhumaRated ★ 3.5

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0

BrokerRated ★ 3.0

Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
The PlatformRated ★ 5.0
Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Love and LeashesRated ★ 3.0