Series
Ratings
54
Bel AmiRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0

The HeirsRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 3.0
GiantRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0

IljimaeRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0

Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.0

Temptation of WifeRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0