Movies
Ratings
369
Dawn of the DeadRated ★ 4.5

OldboyRated ★ 4.5

Memories of MurderRated ★ 4.0
The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 5.0
GoosebumpsRated ★ 1.0
PaulRated ★ 3.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.0

Whispering CorridorsRated ★ 2.0
The MaskRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.5

HowlingRated ★ 2.0
Sector 7Rated ★ 2.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.0
CatwomanRated ★ 2.0
Super 8Rated ★ 1.0
SawRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 3.5