Series
Ratings
208
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
TriggerRated ★ 1.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
KarmaRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Boys Season 4Rated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 2.0
더 인플루언서Rated ★ 2.0
Gen V Season 1Rated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Tulsa King Season 1Rated ★ 3.5
Fallout Season 1Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 1.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
BargainRated ★ 2.0
Moon KnightRated ★ 3.0