Series
Ratings
44
Bel AmiRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Kingdom of the WindRated ★ 3.0
The Great King, SejongRated ★ 3.0
Becoming a BillionaireRated ★ 3.0
Yeon GaesomunRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
Adolescence MedleyRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Emperor of the SeaRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0