Movies
Ratings
39
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0

The Lost BladesmanRated ★ 3.0

Red CliffRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.0

FriendRated ★ 4.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0

SunflowerRated ★ 3.0

HanbandoRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.5

SnowpiercerRated ★ 3.5

Tidal WaveRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5

SilmidoRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
台北飄雪Rated ★ 5.0