Movies
Ratings
1398

Pan's LabyrinthRated ★ 4.0

Bicentennial ManRated ★ 3.0
Mr. Holland's OpusRated ★ 3.0

Mona Lisa SmileRated ★ 3.5
Love on DeliveryRated ★ 2.5

BrokerRated ★ 2.5

6/45Rated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The SwimmersRated ★ 3.0

ChefRated ★ 3.0
Miracle: The Boys of '80Rated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0

The Boy and the HeronRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Minions: The Rise of GruRated ★ 2.5
D3: The Mighty DucksRated ★ 2.5
D2: The Mighty DucksRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.5