Series
Ratings
51
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 2.0
Smile AgainRated ★ 3.0
D-DayRated ★ 2.5
Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0
The King's DoctorRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
Master of StudyRated ★ 1.5
GleeRated ★ 2.0
GleeRated ★ 2.5
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5