Movies
Ratings
205
ShooterRated ★ 4.0

Cold EyesRated ★ 3.0

My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0

Radio StarRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 4.0

Running TurtleRated ★ 4.0

Too Beautiful to LieRated ★ 3.0

Secret ReunionRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0

Kung Fu PandaRated ★ 5.0

Scandal MakersRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0

Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0

Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.0

The Front LineRated ★ 4.0