Series
Ratings
43

My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 3.0

My Hero AcademiaRated ★ 3.0

My Hero AcademiaRated ★ 4.5

My Hero Academia Season 5Rated ★ 2.0

My Hero AcademiaRated ★ 1.5

My Hero AcademiaRated ★ 2.5

My Hero AcademiaRated ★ 2.0

My Hero AcademiaRated ★ 2.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 0.5
AdolescenceRated ★ 4.5
The FrogRated ★ 1.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.5

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 2.5

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0