Movies
Ratings
457
We Live In TimeRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 3.0
AmourRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Paris, TexasRated ★ 4.0

WhiplashRated ★ 2.5

FallRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.0

EscapeRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Omniscient ReaderRated ★ 2.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0

BallerinaRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Red EyeRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0