Titles you rated

The Greatest LoveRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5

My Love From Another StarRated ★ 4.0

Nodame CantabileRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0