Movies
Ratings
781

PilotRated ★ 2.0

Late Night With the DevilRated ★ 5.0
The King's ManRated ★ 3.0
Always Be My MaybeRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 1.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 5.0

ExhumaRated ★ 4.0

Extreme JobRated ★ 5.0
Ready or NotRated ★ 4.0
Sister DeathRated ★ 2.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 5.0
RenfieldRated ★ 5.0
Orphan: First KillRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 4.0

HereditaryRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
DAEMUGARated ★ 4.0
Don't Breathe 2Rated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5