Titles you rated
SleepRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Talk to MeRated ★ 3.0
Colorful Stage! The Movie: A Miku Who Can't SingRated ★ 5.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 5.0
Marry My Dead BodyRated ★ 3.0
Ready or NotRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 4.5
The MimicRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0