Series
Ratings
15
TempestRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
And Just Like That... Season 1Rated ★ 2.5
And Just Like That... Season 2Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.0