Movies
Ratings
118

Dancing QueenRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0

Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0

Miss GrannyRated ★ 3.5

WhiplashRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5

SilencedRated ★ 4.0

Architecture 101Rated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5

VeteranRated ★ 4.0

Death NoteRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5

The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5

Runway CopRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0