Movies
Ratings
1428
Project Hail MaryRated ★ 3.0
UnknownRated ★ 2.5

Saving Mr. WuRated ★ 2.5
District B13Rated ★ 3.0

The Con ArtistsRated ★ 1.5
The King's WardenRated ★ 2.5

Japan SinksRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Asakusa ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 1.5
My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0

Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
The Other GuysRated ★ 1.5
The Shadow's EdgeRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
Wet DreamsRated ★ 1.5

Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5