Series
Ratings
158
Better Call SaulRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0

취미는 과학Rated ★ 5.0
어른 김장하Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
주관식당Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Heartbreak High Season 1Rated ★ 3.5
태어난 김에 음악일주Rated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5