Movies
Ratings
317
Frances HaRated ★ 4.0

The Terror LiveRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 1.5

A MuseRated ★ 2.0
Two Days, One NightRated ★ 2.0
BlackRated ★ 2.5

The Last PrincessRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0

The PriestsRated ★ 3.0

The ThroneRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 1.0

Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 2.0
HancockRated ★ 3.5
MommyRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0