Titles you rated

Lovestruck in the CityRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5

Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 2.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 1.5
PinocchioRated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0

The HeirsRated ★ 2.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0

SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0