Series
Ratings
53
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
IronheartRated ★ 3.0

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5

Demon SlayerRated ★ 3.5
Bongchon BrideRated ★ 2.5
Agatha All AlongRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 1.5
RevenantRated ★ 2.5
The First RespondersRated ★ 0.5
Moon KnightRated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 3.0
Cells at Work!!Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.5