Movies
Ratings
262

Caught StealingRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0

WhiplashRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
Son of SaulRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0

SnowpiercerRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 4.0
Den of Thieves 2: PanteraRated ★ 3.5

Green BookRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 3.5

Sausage PartyRated ★ 4.0
Rebel RidgeRated ★ 3.5
The Mitchells vs. the MachinesRated ★ 3.5